Kontakt

Witryna o tematyce turystyczno-krajoznawczej dotycząca Masywu Ślęży i okolic. Znajdziesz tu najważniejsze informacje na temat Sobótki, góry Ślęży, okalających ją szlaków turystycznych, zabytków wartych zobaczenia, a także ciekawych zakątków Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Dowiesz się również, gdzie najlepiej zaparkować samochód i zapoznasz się z aktualnym rozkładem komunikacji autobusowej. Wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu!

Strona cały czas się rozwija, a my staramy się, by informacje na stronie były rzetelne i możliwie jak najbardziej szczegółowe.

Dane kontaktowe

Chcesz podzielić się z nami sugestiami lub masz uwagi do strony, zapraszamy do kontaktu:

wojciech.kot.pl@gmail.com

Statystyki strony

sleza.sobotka.pl to najchętniej odwiedzana witryna o tematyce turystyczno-krajoznawczej dotyczącą Masywu Ślęży, Sobótki i okolic.

W 2021 roku wg Google Analytics odwiedziło stronę ponad 112 tysięcy użytkowników, którzy wygenerowali 209 373 odsłon. Najwięcej użytkowników odwiedziło blog w styczniu – 14 727 użytkowników oraz w sierpniu 12 906 użytkowników.

Najpopularniejsze wpisy w roku 2021 to kolejno: szlaki turystyczne, góra Ślęża, komunikacja autobusowa, trasy rowerowe MTB oraz Przełęcz Tąpadła.